אודותינו

אודותינו

אודות THM

מוקאפ חדר ישיבות

בשנת 2013 תום פינקל ותמיר נחום החליטו להקים את THM במטרה לספק פתרונות דיגיטליים ברמה הגבוהה ביותר לחברות ועסקים מכל גודל ומכל ענפי המשק.
כיום, אנחנו מתמחים בכל הנגזרות של עולם הדיגיטל, מתוך חזון ואמונה שלכל בעל עסק מגיע פתרון דיגיטלי שלם, מבלי הצורך להתפשר או להתאים את עצמו למוצר קיים.
בכל פרויקט המטרה שלנו היא ליצור מוצר ידידותי למשתמש ויחד עם זאת מתוחכם ומותאם הן לבעל העסק והן ללקוחותיו.

בחברה אנחנו מספר צוותים, כאשר בכל צוות אנשי מקצוע המומחים כל אחד בתחומו. כל הצוותים פועלים בשיתוף פעולה מלא על-מנת לגבש תוצר סופי מותאם, חדשני ומרגש.
אם אלו בוני אתרים, גרפיקאים, מקדמים, או מומחי שיווק ,כל אחד ואחת מאנשי הצוות יכולים להבטיח גם לך תוצאה ייחודית, יצירתית ומעוררת תשומת-לב.

היתרון שלנו הוא בכך שאנחנו מעורבים בכל שלבי התהליך ובכל מהלך מתחילתו. אנחנו לא עושים שימוש במערכות קיימות ושגרתיות, אלא מאפשרים לך להגשים את החלום במלואו ו "להתפרע" עם החזון שלך, כשהמומחיות שלנו היא להפוך אותו מרעיון לתוצר עובד.

אנחנו מזמינים גם אותך להצטרף לקהל הלקוחות שעפו רחוק וזכו להגשים חלום דיגיטלי, תוך ליווי אישי והבנה עמוקה של אופי העסק ואופי קהלי היעד שלך.

נותנים שירות כבר משנת 2013
5M+ תקציבי פרסום
100K+ לידים חמים
1M+ שורות קוד
10K+ כוסות קפה
מוקאפ חלל עבודה

עקרונות מנחים

העקרונות והקווים המנחים שלנו הם היסודות שלפיהם אנחנו פועלים, הן כחברה והן כיחידים. לא מדובר בקלישאות ריקות מתוכן, אלא באמונה שמלווה אותנו לאורך הדרך ללא פשרות

שקיפות ואמינות

אנו מאמינים שכנותני שירות אנו מחוייבים להציג בשקיפות מלאה ללקוחותינו את המתרחש עם הפרוייקט שלהם בכל שלב בו יהיה. אנו סבורים שבזכות הגשמת עקרון זה נוכל להעניק שלווה ולמנוע את תחושת החוסר ודאות.

שירות ומקצועיות

בחברת THM אנו רואים ביכולת שלנו לספק שירותים טכנולוגיים זכות. ובכך אנו חווים תחושת מחוייבות לספק את שירותי החברה בצורה המקצועית ביותר, תוך ליווי עוטף של כל אחד מלקוחותינו, קטן כגדול, לאורך כל שלבי הפרוייקט ומעבר.

שירותים מקצועיים

השירותים שלנו

פיתוח מגוון רחב של מוצרים דיגיטליים בהתאמה אישית. ביחד אנו נקים עבורך נכסים דיגיטליים מדהימים שממירים גולשים לקונים

כל השירותים שלנו

תאתגרו אותנו

המוטיבציה, הרצון והטכנולוגיה הם שמובילים אותנו לתוצאות יוצאות מן הכלל. ביחד נשיג את הבלתי אפשרי.
השאירו מספר פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

צרו קשר אילוסטרציה