הדרך שלנו

אנחנו יודעים לספק תוצאות.
הדרך שלנו שלנו באה להבטיח גם עקביות.

דייט ראשון

קודם כל כדאי שנכיר.
בפגישת היכרות, כמו בפגישת היכרות, נבקש ללמוד קצת על הרקע ועל המניעים שלך, בהתנהלות העסקית. כך, נוכל להבין לעומק את אופי המוצר או השירות ואפילו את החזון שמוביל אותך.
זה יעזור לנו לשאוב השראה לשלבים מאוחרים יותר בתהליך ולבסס קשר עסקי ובינאישי שהוא בעינינו חלק בלתי נפרד ממתן שירות.

1

הכרת הצרכים הספציפיים

לאחר הפגישה הראשונה, אנו נחדד את הצרכים שלך כבעל עסק, על-מנת שהתוצר הסופי יהלום אותך בצורה אופטימאלית. אנחנו מבינים שלכל עסק יש קהל יעד שונה וצרכים שונים ואנחנו מתאימים את עצמנו אליהם, כדי להעניק לך מענה מושלם ולעמוד בציפיות שלך מאיתנו וגם.. מעצמך.

2

מסמנים מטרות ומציבים יעדים

אנחנו אוהבים יצירתיות אבל מעריכים סדר. לכן, נבנה ביחד לוח זמנים מדוקדק ומטוקטק, הכולל מטרות ויעדים. בכך אנחנו מאפשרים גם לך מעורבות ושליטה בכל שלבי העבודה וכך גם יהיה באפשרותך לדעת מה צפוי בכל שלב.
בנוסף, נגבש את המטרות והיעדים הסופיים של העסק, שינחו אותנו בבניית האתר, יצירת המיתוג, הקידום, השיווק ועוד.

3

לנו חשוב יותר האופי

שלב אפיון הפרויקט כולל ירידה לפרטים קטנים ודורש גם הוא מעורבות עמוקה שלך. בהתאם לשלבים הקודמים, אנחנו בונים "סקיצות" המאפשרות לנו לעבוד בצורה מובנית בשלבים מאוחרים יותר. האפיון כולל שלל אלמנטים החל מצבעי הפרוייקט ועד למיקום המלל השונה ולמעשה כל דבר שיאפשר לנו ליצור מציאות פעילה מהרעיון הראשוני.

4

אבל.. גם היופי חשוב

בשלב העיצוב אנו מפיחים חיים בכל אחד מהאלמנטים שהדגשת עבורנו בשלבים הקודמים. הצוות הגרפי המוכשר והכישרוני שלנו יעצב, ילביש ויאפר, צוות השיווק יוסיף אקססוריז, ישים את הבושם הנכון והנה - מוצר סופי סופר אטרקטיבי ושימושי, המתאים לצרכים ולמטרות המדויקים שלך.

5

לפתח, למקסם, לשכלל

פיתוח הפרויקט דורש עבודה מעמיקה על המוצר ההתחלתי, כולל אופטימיזציה וביצוע שינויים, במידת הצורך. נחשוף נקודות חולשה ויחד איתך נלטש את המוצר שסיפקנו לך.
כל זאת, בהתאם לאמצעים הטכנולוגיים העדכניים ביותר ומגוון המשאבים העומדים לרשותינו.

6

לעשות בלי לשווק, זה כמו לכתוב למגירה

כשלב אחרון, הפרויקט יוצא לשוק וצוות השיווק שלנו יקדם אותו במדיות הדיגיטליות וברשתות החברתיות - גוגל, פייסבוק, אינסטגרם וכל פלטפורמה הנוגעת לקהל היעד שלך ושעשויה להיות מועילה בהפצה נרחבת ואפקטיבית של הפרוייקט.
צוות השיווק שלנו מתמחה הן בקידום אורגני והן בקידום ממומן ובעל ניסיון מוכח ביצירת קהילת משתמשים פעילה סביב מוצרים קיימים וחדשים.

7

תאתגרו אותנו

המוטיבציה, הרצון והטכנולוגיה הם שמובילים אותנו לתוצאות יוצאות מן הכלל. ביחד נשיג את הבלתי אפשרי.
השאירו מספר פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

צרו קשר אילוסטרציה