בניית אתרים

בניית אתרים ב-2021


חברת THM הינה בית תוכנה המתמחה בביצוע פרוייקטי בניית אתרים בדגש על אתרים מותאמים אישית מזה שנים רבות. אנו מאמינים שכדי להתבלט ולהיות טוב יותר מהמתחרים הנוכחות הדיגיטלית של עסקים היא קריטית.
החברה הוקמה מתוך חזון לספק שירותי בניית אתרים בהתאמה אישית, תוך הבנה שלכל עסק יש קהלי יעד שונים, מתחרים מגוונים וצרכים מיוחדים - מה שמחייב את אתר העסק להיות שונה, מיוחד ובה בעת גם ידידותי, נגיש ונוח לקהל היעד שלו במרחב הדיגיטלי.


Website Development Illustrationתהליך בניית אתר אינטרנט

אנו מחלקים את תהליך בניית אתר אינטרנט לשלושה תהליכי-משנה - אפיון האתר, עיצוב האתר ופיתוח האתר.
שמירה על כללי משחק ברורים, המחייבים אותנו לעבוד על-פי תהליך עבודה מדוקדק, הם אלה שמבטיחים ללקוחותינו אתר מדהים.


השלב הראשון - אפיון האתר

אפיון אתר הוא התהליך הראשון בפיתוח של כל אתר אינטרנט. למעשה, לא ניתן לבנות אתר אינטרנט ללא אפיון אתר מוקפד, משום שזוהי אבן הבניין הראשונה ועליה מתבססת כל מלאכת הבניה – החל מעיצוב ממשק המשתמש, אל פיתוח האתר עצמו וכלה בתוכן שיוזן בו.
מכיוון שכל אתר שונה מאחר, גם האפיון משתנה בהתאם לכל אתר ומתאים את עצמו לעסק, לקהל היעד, למסר, למוצרים הנמכרים בו או התוכן המוצג בו.


השלב השני - עיצוב האתר

בשלב עיצוב האתר אנו מפיחים חיים בכל דגש שניתן על-ידי הלקוח בשלב האפיון. על העיצוב אמון הצוות הגרפי המיומן שלנו, שיחד עם צוות השיווק מעצב מוצר סופי אטרקטיבי ושימושי, כמובן בהתחשב בחוויית משתמש אולטימטיבית שתהפוך את האתר שלכם מסתם עוד אתר, לאתר שממיר גולשים ללקוחות וישפר משמעותית את הנוכחות שלהם במרחב הדיגיטלי.


השלב השלישי - פיתוח האתר

פיתוח האתר הוא ללא ספק החלק המאתגר בתהליך, בו מיטב המוחות יושבים ביחד ומתכננים - ארכיטקטורה, טכנולוגיות נדרשות, אינטגרציות, אבטחת מידע ועוד.. בתום שלב זה אנו נגיש אתר מוגמר ללקוח, כאשר כל יסודותיו יהיו תלויים בשלבים הקודמים - אפיון האתר ועיצוב האתר.מי צריך אתר אינטרנט?

עם הזמן יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שללא נוכחות באינטרנט - הם עשויים להפסיד חלק ניכר מקהלי היעד שלהם.
גם ענקיות התעשיה מבינות שללא נוכחות דיגיטלית, העסקים הקטנים צומחים בזמן שהם נשארים במקום ומפסידים הון.
אנו בחברת THM סבורים שכל עסק מכל ענפי המשק צריך אתר. בין אם מדובר באתר תדמית שמציג את אודותיה של החברה ושירותיה ועד לאתר מסחר מורכב עבור חנויות ורשתות קמעונאות - כך העסק נחשף ליותר אנשים שהופכים לקוחות פוטנציאליים וכך גם מקל על לקוחותיו הקיימים של העסק.יש לי עיצוב, אני רוצה לפתח את האתר שלי איתכם

מעולה! כל עוד זה מה שיעשה אתכם שמחים ומרוצים עם המוצר הדיגיטלי שלכם, אנחנו נשמח לקחת את העיצוב הקיים שברשותכם, אפילו לתת לכם חוות דעת מקצועית, ומשם לצאת לדרך משותפת!באיזה טכנולוגיות אתם משתמשים?

כמובן שיש לנו רשימה של טכנולוגיות בהן אנו משתמשים, אך לא כל פרוייקט מצריך את אותן הטכנולוגיות.
צוותי הפיתוח המקצועיים שלנו יודעים להתאים את הטכנולוגיות הנדרשות לכל פרוייקט ופרוייקט, זאת על סמך הניסיון הרב שלהם וההבנה העמוקה של היתרונות והחסרונות שבכל טכנולוגיה.
צוותי הפיתוח שלנו משתמשים בטכנולוגיות הבאות:

  • צד לקוח: HTML5, CSS3, JavaScript, Angular JS, React, Vue.js, Ionic, Ember.js
  • צד שרת: PHP, Node.js, ASP.NET, Golang, Java - כמו כן, עבור השפות הללו אנחנו משתמשים ב-Framework-ים כמו Laravel, Symfony, Express.js ועודבניית אתרים - איך מתחילים?

חברת THM מציעה מגוון רחב של שירותי בניית אתרים, החל מדפי נחיתה ואתרי תדמית קטנים ועד מערכות WEB ומובייל מורכבות, בעזרת טכנולוגיות פיתוח תוכנה מתקדמות, צוות המתמחה בעיצוב אתרים שיעצב עבורכם אתר מדהים וניהול פרוייקט בליווי אישי לאורך כל התהליך, עד הגשת המוצר הדיגיטלי ומעבר.
רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית? צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

תאתגרו אותנו

המוטיבציה, הרצון והטכנולוגיה הם שמובילים אותנו לתוצאות יוצאות מן הכלל. ביחד נשיג את הבלתי אפשרי.
השאירו מספר פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

צרו קשר אילוסטרציה