עיצוב אתרים

עיצוב אתרים


דמיינו לעצמכם שאתם מטיילים ברחוב במטרה לרכוש מוצר מסויים, אתם מתכוונים להכנס לחנות ורואים את את חלון הראווה מלוכלך או בובות התצוגה לא מסודרות - האם תרצו להכנס לחנות? עכשיו תקבילו את הדוגמה לאתר אינטרנט.
עיצוב אתר אינטרנט הוא מרכיב חשוב כאשר רוצים להמיר גולשים לקונים. הייתם נכנסים לחנות שחלון הראווה שלה לא מזמין? ואם כן, הייתם מרגישים בנוח לשלם בכזאת ממיטב כספכם? כך גם גולשי האתר שלכם! כדי ליצור חווית משתמש טובה עבור גולשי האתר ולהניע אותם לפעולה, בראש ובראשונה חשוב להבין שעיצוב אתר מדהים הוא הבסיס לכל שאר הקריטריונים עבור אתר מצליח שמביא תוצאות עבור העסק ו/או החברה.


עיצוב אתר אינטרנט מדהים המייצר חווית משתמש איכותית גורם לגולשי האתר להתעניין יותר בתוכן האתר, לעיין ביותר עמודים ובכך להתעסק יותר סביב המוצר ו/או העסק שלכם ולרוב גם לחזור לאתר ל"סיבוב נוסף" - הרי זוהי המטרה שלשמה מקימים אתר, לא כך?
עיצוב אתר זה לא רק לדעת לעבוד עם תוכנות כמו פוטושופ, אלא הרבה מעבר, כאשר המרכיב המרכזי הוא הבנת קהלי היעד הפוטנציאליים לאתר, ובכך לעצב את האתר בצורה האולטימטיבית עבור אותם קהלי היעד. כמובן שלא רק עבור אותם קהלי היעד, אך בדגש עליהם.עיצוב אתר מבוסס תבנית

זה נכון, הדרך הקלה וההמהירה ביותר לעיצוב אתר אינטרנט היא להשתמש בתבנית מוכנה ולבצע מספר שינויים ושיפצורים. אך האם זה הדבר הנכון לעשות? אנו בחברת THM טוענים שלא, משום שלכל אתר אינטרנט יש מטרה שונה, קהלי יעד שונים ומיתוג שונה - וכאשר לוקחים את כל אלה בחשבון ומחליטים שלא להתפשר על התוצר הסופי - מבינים שעיצוב אתר מתבנית היא אינה הבחירה הנכונה ועבור חברה שלא מוכנה להתפשר הבחירה הטובה ביותר היא עיצוב אתר מותאם אישית.


עיצוב אתר בהתאמה אישית

עיצוב אתר בהתאמה אישית הוא תהליך המחולק לשלושה שלבים: ניתוח והבנת קהלי היעד, עיצוב ממשק המשתמש (UI) ובניית חווית המשתמש (UX), כאשר השלב השני והשלב השלישי חייבים לקרות במקביל, אחד מתחשב בשני ובכך יוצרים עיצוב אתר מדהים שמבין גולשים ומביא תועלת עסקית.


המרכיבים העיקריים לחווית משתמש טובה

כפי שכבר צויין, חווית משתמש היא מרכיב עיקרי בעיצוב אתר משום שהוא מה שגורם לגולשי האתר להתעניין יותר בתוכן האתר, לנווט יותר באתר, מניע לפעולה בצורה טובה ותורם רבות לקידום האתר במנועי החיפוש.

ריכזנו מספר היבטים חשובים שחייבים לקחת בחשבון כאשר מחליטים להכנס לתהליך עיצוב אתר:

  • עיצוב אתר נוח לשימוש וקל לניווט - תפעול באתר על ידי המשתמש היא מרכיב חשוב מאוד
  • פונט קריא ומלל מנוסח היטב, אך קל להבנה מהירה - תהיו בטוחים שהגולשים שלכם לא יפתחו מילון!
  • מותאם לכל סוגי המכשירים, בכל הרזולוציות - יותר ממחצית מגולשי האינטרנט גולשים לאו דווקא דרך מחשב, כך שחשוב שעיצוב האתר יתאים לכלל הרזולוציות השונות
  • אפשרות מהירה ליצירת קשר - אתם לא רוצים לגרום לגולשים שלכם לחפש כיצד ניתן ליצור איתכם קשר, לא כך?


אנו בחברת THM שמים דגש עיקרי בכל אחד מהפרוייקטים שלנו על עיצוב אתר תוך התחשבות מירבית בחווית משתמש.

נשמח לעבוד ביחד איתך על הפרוייקט הבא שלך! לאפיין, לעצב ולפתח אותו לשביעות רצונך וכמובן - לשווק ולפרסם.

תאתגרו אותנו

המוטיבציה, הרצון והטכנולוגיה הם שמובילים אותנו לתוצאות יוצאות מן הכלל. ביחד נשיג את הבלתי אפשרי.
השאירו מספר פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

צרו קשר אילוסטרציה